Ürünler

Loading
yükleniyor..

Özet Bilgiler

Ürün Özellikleri

EPSON SURECOLOR SC-T3000 W/O STAND

Bu 24 inç formatlı 4 renkli yazıcı, hız ve ekonominin öncelikli olduğu CAD, GIS, özel afişler, sunumlar ve iç mekan tabelaları gibi uygulamalar için idealdir. Epson için oluşturulan PRESTIGE yazılımının sürümü ile birlikte verilir. Poster baskısı almak, deneyimsiz kişiler için bile çok kolaydır. Bu uygun maliyetli paket, teslim süresini kısaltır ve pazarlama ve promosyon etkinliklerini zenginleştirir.

Ofis ortamına sorunsuzca uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanan SC-T3000, şık bir tarz ve küçük bir ayak izine sahiptir ve ön taraftan kullanılması duvara rahatça yaslanacak şekilde yerleştirilmesine olanak verir. 

Verimli ve ekonomik
SC-T3000'in taslak modunda boş bir sayfada bir A1 baskı üretmesi sadece 28 saniye sürer ve 700ml, 350ml ve 110ml mürekkep kartuşu boyutu tercihleriyle optimum çalışma maliyeti sağlar.

Kurulumu ve kullanımı kolay
Kurulumu kolaydır ve bir çok üretim ortamına entegre edilebilir. Ayrıca, yazıcının kullanımı kolaydır ve operatörler için özel eğitim gerektirmez. Tüm kontroller ön taraftadır. Kağıt üst taraftan yüklenir ve biten baskı, ön taraftaki sepet içinde düzenli bir şekilde istiflenir. Ruloda ne kadar kağıt kaldığının takip edilmesi, ortam barkodu baskısı sayesinde kolaydır. 

Dayanıklı, yüksek kaliteli sonuçlar
Epson UltraChrome XD Mürekkep, doygun siyah renk, geniş bir renk yelpazesi ve minimum 0,02mm genişliğinde net ve yoğun çizgilerle yüksek kaliteli ve dayanıklı baskılar üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Pigment mürekkep buruşmaz, kir ve su geçirmez olduğundan, dış mekanda kısa süreli kullanım amacıyla da baskı üretebilirsiniz.

PRESTIGE for Epson yazılımı
Yazılım, moda, çeşitli ürünler, seyahat, oyuncak ve çok daha fazlasını içeren geniş bir önceden tanımlanmış şablon seçeneği sağlar. Haftalık reklamlar ve kısa süreli promosyonlar için idealdir. 

Faturaların ve çevresel etkinin daha az olmasını sağlar
Çevre üzerindeki etkiyi azaltmaya yardımcı olmak için SC-T3000, su tabanlı mürekkepler kullanır ve mükemmel enerji verimliliği, ENERGY STAR tarafından onaylanmıştır.

Bu ürün, mimari tasarım sürecinin tamamını destekleyen ve CAD pazarına yönelik eksiksiz bir çözüm sunan CAD yazılımı AllPlan Engineering ile artık uyumludur.

TEMEL ÖZELLİKLER

Verimli
Boş kağıt üzerine A1 baskı için 28 saniye
Ekonomik
110ml - 700ml kartuş boyutları
Kullanımı kolay
Ön taraftan kullanılır
Çok yönlü yüksek kalite
Net ince çizgiler, canlı renkler
PRESTIGE for Epson
Satış noktası posterlerini kolayca oluşturun

 

 

 

 

ÖZELLİKLER

Ürün özellikleri ve teknik özellikler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir.

 

SKU C11CC15001A1

DİĞER İŞLEVLER

Emülasyonlar RTL, HP-GL2, ESC/P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SÜRÜCÜLER VE YAZILIMLAR

DİĞER YAZILIMLAR

EPSON LFP Remote Panel 2 (v2.02) 13-Oca-2014 32.61 MBs, English

The Epson LFP Remote Panel application is an utility that allows you to: Update printer or network firmware, Perform print head nozzle checks, Perform print head alignments automatically or manually, Print or display printer’s status sheet, printed jobs log, and custom media list, Make custom paper settings, Perform power cleanings to recover from serious clogged nozzles problem.

EPSON LFP Remote Panel 2 (v2.0) 18-Kas-2013 32.91 MBs, English

The Epson LFP Remote Panel application is an utility that allows you to: Update printer or network firmware, Perform print head nozzle checks, Perform print head alignments automatically or manually, Print or display printer’s status sheet, printed jobs log, and custom media list, Make custom paper settings, Perform power cleanings to recover from serious clogged nozzles problem.

EL KİTAPLARI VE BELGELER

EL KİTAPLARI

ONARIM HİZMETLERİ

Aşağıdaki ürünlerle ilgili garanti ve onarım bilgileri için:
Nokta Vuruşlu, Lazer, Projeksiyon, Büyük Formatlı, EPOS, GT Serisi Tarayıcı, Ofis Tipi Inkjet (B-300/500 ve daha yeni modelleri). 
Lütfen buraya tıklayın

Tüm diğer ürünler için Epson'ın bağımsız uzmanlar ağı yetkili onarım hizmetleri sunar, en son ürünlerimizi sergiler ve kapsamlı bir en yeni Epson ürünleri serisi stoklar, lütfen aşağıya posta kodunuzu girin