Ürünler

Loading
yükleniyor..

Özet Bilgiler

Ürün Özellikleri

Kontürlü kesimlerde yüksek verimlilik için
hız ve doğruluğun buluştuğu
mükemmel birliktelik
OPOS-CAM&trade, Summa OPOS teknolojisinin 4. jenerasyonunu temsil eder. OPOS-CAM&trade Özellikle kontörlü baskılı grafikler , tabelalar , etiketler ,araç çıkartmaları gibi kesim işlerinin verimliliğini artırmak için geliştirilmiştir.
 
Summa , son derece akıllı kamera kontrol tanıma yazılımı ile birlikte gelişmiş kamera optik teknolojisi OPOS-CAM 'i kullanarak, geniş formatlı ve mürekep püskürtmeli gibi zorlu baskılı grafiklerde inanılmaz bir hız ile pozisyonlama işaretlerini tanıma imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. OPOS-CAM&trade ile birlikte ayrıca S Sınıfı T Serici kesicilerinde bulunan çok yönlü ve hassas kesimleri yapabilen gerçek tanjant kafa içermektedir. Summa kesicilerinde bugüne kadar kullanılan en güçlü servo motorların yanı sıra sadece summada bulunan ve patentli MicroSprocket çekme sistemi ile birlikte OPOS–CAM kullanıcıları daha önce görülmemiş hızda , doğruluk ve güvende kesim yapma imkanına sahip olur.
 
İçinde OPOS-CAM&trade teknolojisini barındırarak diğer kesicilere gore 10 kat daha hızlı işaretçi tanıma teknolojisi ile yüksek hızda kesim gerektiren hassas kontör kesimlerinin gerçekleşmesini sağlayan Summa S Sınıfı D Serisi kesiciler, tercih edilebilecek en iyi seçimdir. OPOS-CAM&trade reflektif , metalik ve özel folyolar gibi geniş bir alana sahip malzemeler üzerinde bulunan işaretçileri kolaylıkla algılama özelliğine sahiptir.
 
Tüm Summa S Sınıfı S140T ve S160T kontorlü kesiciler için OPOS-CAM&trade opsiyonlu bir donanım olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Yenilikler ve yapabildikleri göz önünde tutulduğuna Summa S sınıfına entegre edilmiş OPOS-CAM&trade diğer kesicilerden kesinlikle daha fazlasını, daha az bir zamanda yapar.
 

 

 

Model 137 CM TANJANT W/ OPOS-CAM, 163 CM TANJANT W/ OPOS-CAM
Kesim Tipi SABİT BIÇAK İLE GERÇEK TANJANT KESİM YAPABİLME YETENEĞİ
Uyumlu Araçlar BIÇAK, KALEM, DELİCİ MALZEME
Kesim Genişliği S140 T4 - 135 CM, S160 T4 - 158 CM;
GENİŞLETİLMİŞ MOD: MALZEME GENİŞLİĞİNE BAĞLI OLARAK
Kesim Hızı MAXİMUM 1,414 MM/Saniye
Kesim Basıncı/th> 0-600 GRAM, 5'er GRAM ARTARAK
Bağlantı Tipi USB, SERİ
Standard Aksesuarlar WINPLOT veya MACSIGN KESİCİ YAZILIMI, KESİCİ KONTROL PARAMETRELERİ YAZILIMI, KAMERA KONTROL İŞARETÇİ ALGILAMA YAZILIMI, 2 ADET STANDARD BIÇAK, TUTUCU VE BIÇAK UCU, 1 ADET KALIN MALZEME BIÇAĞI VE BIÇAK UCU, TÜKENMEZ KALEM, DELİCİ ARAÇLAR VE TUTUCULAR